044 2276777

03.11.2016

Уникальные условия кредитования. Готовая квартира сегодня – деньги потом!

Спешим сообщить, что для всех клиентов ЖК «Западный» начали действовать эксклюзивные условия кредитования на покупку квартир. Договоренность с «ІНВЕСТМЕНТ ФІНАНС ГРУП» позволяет получить кредит на покупку жилой площади сроком до 7 лет на специальных условиях для всех, кто желает стать обладателем собственной квартиры в нашем ЖК.

Вы не будите привязаны к курсу иностранных валют, ваша ставка по кредиту будет фиксированной 12%, а сроки выплат значительно превышают сроки стандартной рассрочки от застройщика в несколько раз. Учитывая это, и необходимый минимальный пакет документов для кредита, много новых семей смогут обрести новый дом

Новая возможность – новые м2. Детали кредитования вы сможете узнать в отделе продаж.

01.11.2016

Квартира сьогодні, гроші потім!

Чудова новина! Легка покупка квартири в кредит до 7 років. ЖК Західний пропонує придбати квартиру в кредит на вигідних для Вас умовах.

Для отримання детальної інформації, що до умов кредитування, будь ласка, звертайтесь у відділ продажу +38(044) 227-67-77

02.10.2015

ТОВ "ПГ ІНВЕСТ" було отримано Сертифікат Державної архітектурно-будівельної інспекції України серії ІУ №165152581870 від 15.09.2015 р., яким було засвідчено відповідність закінченого будівництвом об’єкта: "1 черга будівництва (І пусковий комплекс): житловий будинок №9 (будівельний №36) по вул. Коцюбинського та дитячий ясла-садок на 110 місць масиву високоповерхової секційної житлової забудови в с. Чайки Києво-Святошинського району Київської області".

У зв’язку із введенням Об’єкту в експлуатацію та з метою виконання подальших реєстраційних дій, передбачених законодавством, просимо всіх інвесторів квартир та нежилих приміщень (які ще не надали документи) в Об’єкті будівництва по вул. Коцюбинського, 9 (будівельний №36) в с. Чайки Києво-Святошинського р-ну Київської області, звернутися до відділу продаж Замовника будівництва ТОВ "ПГ ІНВЕСТ" за адресою: м. Київ, вул. Коцюбинського, 9 (будівельний №36) із підтверджуючими документами по сплаті вартості цінних паперів та/або майнових прав щодо придбаних квадратних метрів житлової та нежитлової площі, на які після введення в експлуатацію Об’єкта будівництва, будуть надані інвесторам права власності.

11.07.2015

Товариство з обмеженою відповідальністю "ПГ Інвест" на підставі Рішення № 11 Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області від 20.08.2013 року, у відповідності до Договору про зміну Замовника будівництва (передачу прав та функцій Замовника будівництва) від 23.08.2013 року, отримало від Українського консорціуму "Екосорб" права та функції Замовника будівництва на багатоповерховий житловий комплекс з загальноосвітньою школою та дитячим дошкільним закладом і приміщеннями торгового, медичного та культурно-спортивного призначення, що розміщуватиметься в с. Чайки Києво-Святошинського району Київської області по вул. Коцюбинського.

У зв’язку із завершенням будівництва та проведенням Замовником передбачених законодавством дій з метою введення Об’єкта будівництва в експлуатацію, просимо всіх інвесторів квартир та нежилих приміщень в Об’єкті будівництва по вул. Коцюбинського, будинок 9 ( будівельний номер 36) в с. Чайки Києво-Святошинського р-ну Київської області, до 05.09.2015 року звернутися до відділу продаж Замовника будівництва ТОВ «ПГ Інвест» за адресою: м. Київ, вул. Коцюбинського, 9 ( будівельний номер 36) із підтверджуючими документами по сплаті вартості цінних паперів та/або майнових прав щодо придбаних квадратних метрів житлової та нежитлової площі, на які після введення в експлуатацію Об’єкта будівництва, будуть надані інвесторам права власності.