044 2276777

Будівництво

Архітектура

Творці проекту подбали про вдалу спланованість та візуальну гармонійність житлового комплексу «Західний». Архітектура району є каскадом з п'ятнадцяти багатоповерхових (від 4- до 14- поверхових) будинків і таунхаусів. Гармонійно завершують композицію торгівельний комплекс і школа.

Приємний ніжно-персиковий колір будинків милуватиме око після звичної сірості спальних районів Києва. Великі вікна, еркери і балкони створять відчуття світла і простору, нададуть легкості будівельним конструкціям.

Технології

Будівництво житлового комплексу «Західний» здійснюється за сучасною монолітно-каркасною технологією, яка відмінно зарекомендувала себе в західних країнах. Зовнішні стіни споруджуються з сучасних екологічно чистих матеріалів - піноблоків, із застосуванням системи утеплення фасадів і нанесенням захисної декоративної штукатуки.

Проектом передбачено утеплення стін будинків, перекриттів, теплоізоляцій дахів плитами з пінополістиролу завширшки 10 см. Обробка стін теплоізоляційними плитами перешкоджає промерзанню їх взимку, знижує витрати енергії на опалення приміщення. Влітку в будівлі підтримується приємна прохолода. Додатково до теплоізоляції досягається чудова звукоізоляція будівлі.

Інженерія

Водопостачання здійснюється через водопровідні мережі Києва, що гарантує надійність і безперебійну подачу води.

Відведення каналізаційних вод здійснюється в Київську міську мережу й означає - жодних несподіваних неприємностей у вигляді запаху стічних вод.

Автономна система опалювання в будинках дозволить регулювати подачу тепла і починати опалювальний сезон не за календарем, а відповідно до погодних умов.

Оптимальний мікроклімат усередині житлових будинків забезпечують природна вентиляція приміщень і витяжна вентиляція сходово-ліфтового простору.

Житлові будинки масиву «Західний» комплектуються високоякісними ліфтами компанії «Отіс». У кожному під'їзді будинку передбачено два ліфти: пасажирський і вантажний.