044 2276777

Концепція комплексу!

Усе необхідне поруч!

У житловому масиві "Західний" планується широка мережа соціальної інфраструктури – школи, дитячі садочки, амбулаторія зі станцією швидкої допомоги, дитячі й спортивні майданчики та торгівельно-розважальний комплекс. Все це допоможе організувати побут і дозвілля усім мешканцям масиву незалежно від віку.Инфраструктура

Для комфортного життя

На перших поверхах будинків зручно розташуються невеликі продуктові магазини та затишні кав'ярні, аптеки та підприємства служби побуту, відділення банку та приймальня нотаріуса.

Провідний провайдер телекомунікаційних систем надасть швидкісний доступ в Інтернет, забезпечить якісний телефонний зв'язок з київським номером, запропонує на вибір різні пакети кабельного та супутникового телебачення.

Комфортная жизнь

Для дітей і батьків

Ми подбали і про найменших мешканців масиву "Західний". Для них передбачено два дитсадки на 280 дітей. Дитячі ігрові та спортивні майданчики і малі архітектурні форми: пісочниці, горки, гойдалки, каруселі - втішають мам та їх малюків. Затишні подвір'я біля дому з барвистими квітками, зеленими насадженнями та лавочками для відпочинку зроблять житловий масив по-домашньому привітним.

А для дітей шкільного віку в житловому масиві "Західний" буде побудована власна школа на 33 класи, що зможе прийняти 1300 учнів.

Детские сады

Для краси і здоров'я

Подбати про фізичну форму та добре самопочуття Вам допоможе спортивно-оздоровчий комплекс зі стадіоном та 25-метровим басейном.

Бажаєте зробити масаж , зачіску або манікюр? Весь спектр перукарських та косметологічних послуг нададуть салони краси. Щоб скористатися їх послугами, достатньо спуститися вниз на ліфті.Спортивно оздоровительный комплекс

Для відпочинку

У "Західному" Ви зможете відпочити і цікаво провести час після важкого робочого дня – торгівельно-розважальний комплекс зовсім поряд. Для активного відпочинку чудово підійдуть більярд, боулінг та ковзанка.

Втомилися від натовпу та метушні великого міста? У житловому масиві Ви зможете відчути всю красу вечірнього променаду, тихих романтичних алей і затишних скверів. А для зустрічей з друзями Ви неодмінно оберете привітні кав'ярні та квітучі літні тераси.

Торгово-развлекательный комплекс

Для Вашого авто

Подбайте про місце ночівлі для Вашого авто. У наземній багаторівневій парковці або на відкритій автостоянці Ви зможете купити паркомісце або скористатися послугами оренди.

А для Ваших гостей передбачені облаштовані прибудинкові місця для стоянки.


Паркинг