044 2276777

Чайки — це масив, який здавна полюбився киянам як місце відпочинку та оздоровлення. З точки зору екології, житловий масив є одним з найсприятливіших районів Києва для проживання. Декілька десятиліть тому це місто було обрано для будівництва державних санаторіїв та оздоровчих комплексів, які знаходилися ближче від Києва, ніж інші санаторно-курортні заклади. Тут немає промислових підприємств, є тільки розвинена інфраструктура, чисте повітря та паркові зони для відпочинку на природі та прогулянок у лісі.


Вдале розташування

Житловий масив "Західний" знаходиться в с. Чайки Києво-Святошинського району. З погляду екології район села Чайки – один з найбільш сприятливих в місті Києві. Кілька десятиліть тому тут був збудований і досі функціонує санаторій " Перемога". Мальовничий рельєф місцевості, відсутність промислових підприємств, добрі геологічні умови визначили свого часу передумови для будівництва оздоровчого центру, а тепер і житлового масиву.

У новому масиві "Західний" екологічно чиста місцевість поєднується зі всіма зручностями життя великого міста. Сучасна інфраструктура та всі необхідні комунікації перенесуть звичний ритм вашого життя в природну чарівність цього краю.

Транспортна доступність

Житловий масив "Західний" – це вдале поєднання місцерозташування і зручної транспортної розв'язки. Житловий масив розташований у безпосередній близькості до міста, а отже забезпечує транспортну доступність як власника свого авто, так і тим хто користується міськім транспортом. Кінцева зупинка маршрутних таксі та автобусів знаходиться в 30 м від житлового масиву. На громадському транспорті ви з легкістю доберетесь до м. «Житомирська» за 10-15 хвилин, до м. “Святошин” за 20-25 хвилин.

Поруч з комплексом прокладена нова асфальтована дорога, що матиме вихід на Кільцеву дорогу Києва поряд з супермаркетом "Billa".

Як доїхати до ЖМ "Західний"?

Скористайтеся схемою проїзду: